Хочу сюда!
53 
11 
11 

Действия

Фотоальбомы

только для друзей
для друзей и их друзей

Видеоальбомы

Лидер

илья31 

ВЛАДИВОСТОК!!!!!!!!!!!ЕСТЬ РЕАЛЬНЫЕ???

О сайте

Swing Zone социальная сеть для взрослых. На нашем сайте Вы сможете реально и бесплатно познакомиться для секса со свингерами, женами sexwife и мужьями cuckold, нудистами, семейными парами и гетеросексуалами. Большинство зарегистрированных у нас свингеры, готовые к реальным встречам и новым знакомствам. Доказательством тому, являются сотни тысяч размещённых ими частных эротических и интимных фотографий и домашних личных видео. После бесплатной регистрации вы также сможете просматривать и закрытые фотоальбомы и видеоальбомы с отчётами секс встреч пар и одиночек.

В данный момент Вы просматриваете страницу пользователя, указавшего в своих интересах: Секс знакомства Шацьк

Последний раз в сети:
16.08.2017 08:40
Псевдоним:
Neofity
Пол:
Пара
Страна:
Украина
Город:
Шацьк
О себе:
Ж: 37/157/68/4-й. мультиоргазмова,сквіртую. люблю в ротік і ... ТІЛЬКИ з МУЖЧИНАМИ!
Ч: 53/175/105/14.строго ГЕТЕРО.
напрямок: ХОТВАЙФ.
Шукаємо М-гетеро 45+ як партнера для МЖМ.
Також пару 40+, для дружби і зустрічей. свінг : без обміну, з можливим переходом в МЖМ з нами.
Хочу познакомиться с:
Парень, Пара
Цель знакомства:
Реальный секс, Обмен фото и видео, Просто общение
Интересы:
Секс с игрушками, Секс вдвоём, Групповой секс

Стена

Все записи · Записи Neofity · Записи пользователей
 
07 авг в 07:15
30 июл в 05:53
Neofity прокомментировал сообщения в блоге
если б ещё и читали ЭТО "одиночки" и выводы делали...

Мужчины одиночки часто сталкиваются с негативом со стороны пар свингеров и не могут понять почему с ними не хотят знакомиться. Причин много......Нашли
Эх! Соблазнил бы! Но далековато ребята Вы! Да и просто так к Вам сейчас не прокатишся! А Так Молодцы!
29 июл в 06:32
Neofity добавил новые сообщения в блоге

  ну почему ТАК устроенна жизнь? находишь человека с кем действительно приятно общаться в интернете(и не потому что он поёт тебе дифирамбы или орёт: т
................... ......................-ХОТВАЙФ-.... ................................... .......
Самий молодий напрямок. По суті, тут супруги рівноправні і приймають участь в процесі завжди обоє. Вибір третього рівноправний. Навіть більше -- на бажання жінки. Постійний партнер має перевагу. Жодних обмежень ніхто нікому не ставить. Вітається навіть свого роду хвастовство своєю жінкою: супруг ніби вихваляється своєю дружиною і пропонує партнеру всі відомі йому варіанти які доставляють насолоду в першу чергу його обранниці. А також, на побажання жінки--обоє виконують її фантазії не залежно від своїх вподобань.
Не сприймаються жодні елементи домінування над жінкою ні від чоловіка ні від запрошенного партнера. В завдання запрошенного входить доставляти задоволення жінці, виконувати всі її забажанки. Мета зустрічі в данному випадку доставити максимум задоволення жінці. Головна відмінність від інших напрямків--не культивується "прапор" рогоносця, а секс на пару з іншим чоловіком стає ніби подарунком для жінки.
Відомо що в свінг приходять для урізноманітнення сексуального досвіду.
Який би напрямок не імпонував людям, без довіри не вдасться отримати задоволення від практики: Жінка має розуміти що чоловік не наважиться мстити, і повинна сприймати запрошенного партнера як двійника супруга з відрізняющимися від нього фізичними параметрами, а чоловік не повинен вбачати в цьому нічого крім отримання фізичної насолоди. Згідно статистики і опиту свінгерів, в запрошенних пертнерів закохуються виключно рідко.
ще раз нагадуємо: з ПОРОЖНІМИ анкетами--НЕ СПІЛКУЄМОСЬ!!!
14 июл в 02:43