Хочу сюда!
12 
35 

Действия

Видеоальбомы

Лидер

ElenaSW 

Люблю шалить.

О сайте

Swing Zone социальная сеть для взрослых. На нашем сайте Вы сможете реально и бесплатно познакомиться для секса со свингерами, женами sexwife и мужьями cuckold, нудистами, семейными парами и гетеросексуалами. Большинство зарегистрированных у нас свингеры, готовые к реальным встречам и новым знакомствам. Доказательством тому, являются сотни тысяч размещённых ими частных эротических и интимных фотографий и домашних личных видео. После бесплатной регистрации вы также сможете просматривать и закрытые фотоальбомы и видеоальбомы с отчётами секс встреч пар и одиночек.

В данный момент Вы просматриваете страницу пользователя, указавшего в своих интересах: Секс знакомства Шацьк

Последний раз в сети:
26.04.2018 04:05
Псевдоним:
Neofity
Пол:
Пара
Страна:
Украина
Город:
Шацьк
О себе:
Ж: 38/157/69/4-й. мультиоргазмова,сквіртую. люблю всюди. ТІЛЬКИ з МУЖЧИНАМИ!
Ч: 54/175/109/14.строго ГЕТЕРО.
напрямок: ХОТВАЙФ.
в неспішному пошуці М-гетеро 45+ як партнера для МЖМ.
Або пару 40+, для дружби і зустрічей. свінг : без обміну, з можливим переходом в МЖМ з нами.
Хочу познакомиться с:
Парень
Цель знакомства:
Реальный секс, Обмен фото и видео, Просто общение
Интересы:
Секс с игрушками, Секс вдвоём, Групповой секс

Стена

Все записи · Записи Neofity · Записи пользователей
 
Neofity прокомментировал сообщения в блоге
а просто: сидели и трендели! приехали в кафе, то что если он "не тот", то и нам посидеть нельзя? а может он просто скован сначала?
все познается лишь при общении. а не с "первого взгляда"!!!
все, блин, ну такие умники в комах, что "мама дарагая..."!

     Вчера встречались с кандидатом в партнёры на МЖМ с нами.  написал нам незнакомый пользователь (дословно, большими буквами писал отправивший) : пр
01 апр в 05:09
Neofity
07 мар в 19:49
Neofity
на ВСЕХ других сайтах-ресурсах ЭТО ФОТО(кстати, наше!) является нашей аватаркой. так почему же на этом такое фото "не проходит"? хотя у других картинки в виде стрел купидона и т.д. и т.п.--норма.?
а "здесь" побудет пару дней после "загрузки"--и удаляЮТ его нам...
 
10 ноя 2017 в 05:02
практично на всі питання що нам ставлять "претенденти" ми ВЖЕ ВІДПОВІЛИ в свому блозі і на стіні.
читайте, ми повторювати свої відповіді якось не маємо бажання!
і взагалі, ще раз нагадаємо: щоб потім не мати образ на нас--перед тим як нам написати--"познайомтесь" з нами через нашу анкету, стіну і блог.
21 окт 2017 в 11:23
тема більше для блога ніж для стіни, але... мало хто читає блог. да і стіну--теж небагато, проте --НАКИПІЛО! і тому--напишемо ТУТ!
ВИ, що пишете нам в ос/повідомлення: чому ви вважаєте що нас "цікавлять" в першу чергу ВАШІ бажання? сплош і рядом: привіт, мені ... , ХОЧУ СПРОБУВАТИ З ВАМИ!
ви хочете? а що МИ ХОЧЕМО -- вас не цікавить??? а з КИМ ми хочемо і що саме ми хочемо--вам пофіг? практично НІХТО з останніх написавших нам НЕ ПЕРЕГЛЯНУВ нашу стіну і НЕ СПРОБУВАВ якось підлаштуватись до нас, до наших бажань!
забули що Ж з пари в першу чергу очікує побачити зацікавленність саме нею??? да мені пофіг ВАШІ бажання! повторюсь: Я не мати Тереза щоб задовільняти всіх "СТРАЖДУЩІХ"!!!
а тому--ч/с поповнюється набагато швидше ніж за звичай: НАДОЇЛО!!! в основному пишуть про свої бажання спробувати щось. і ніхто не написав: маю бажання ДАТИ ВАШІЙ ЖІНЦІ ТЕ ЩО ВОНА ХОЧЕ. вирішили що раз ми ТУТ зареєстровані (до речі--досить давно)-- то фліртувати немає потреби??? раз ми тут--то хотєлка наша розбушувалась?що будемо ваші бажання задовільняти???тоді--ідіть ви ...мимо.
да-а-а, закінчились нормальні мужики на цій планеті, крім мого! одні бішки і і дрочери...
НАДОЇЛО все це...
ЛЮДИ зустрічаються з ЛЮДЬМИ! вони хочуть бачити обличчя. або щось "нейтральне", добре розуміючи що наше суспільство ще не настільки "розвинулось" щоб поважати сексуальні інтереси інших. але в жодному випадку --не ХУЙ НА ВЕСЬ МОНІТОР.
а тому якщо до нас в "лічку" лізе таке--воно ОДРАЗУ і ОДНОЗНАЧНО попадає в списки заблокованих.
ви самі обираєте свій шлях: спілкування чи...